Literarni maraton Rdeča jabolka v Ajdovšini

Razstava slik Klavdija Lebana in Sebastjana Ferfolja

Kulturno društvo Norma7 je letos organiziralo že XVI. literarni maraton »RDEČA JABOLKA« Ajdovščina 2023.

Dogajanje se je 26.10.2023 v Ljudski univerzi v Ajdovščini začelo že v zgodnjih dopoldanskih urah. Čez cel dan so obiskovalci lahko uživali ob raznovrstnih literarnih nastopih. Za popestritev dogajanja in rahel predah od literature pa so organizatorji poskrbeli tako, da so popoldan ob zvokih kitarske skupine AKORDI otvorili še slikarsko razstavo dveh naših članov Klavdija Lebana in Sebastjana Ferfolje, ki sta bila gostja tega dogajanja. Aktivni gost tega dogodka je bil tudi vodja kulturnih dejavnosti pri Zvezi paraplegikov Slovenije g. Metod Zakotnik, ki je na dogajanju sodeloval tako literarno kot likovno, saj je s svojima risbama prijetno razveselil organizatorici dogodka. Po manjši zakuski, smo se udeleženci zadovoljni razšli z pozdravi in v upanju, da se prihodnje leto spet srečamo.

Sebastjan Ferfolja

Galerija fotografij

Predstavitev društva paraplegikov severne Primoske

Društvo paraplegikov severne Primorske je bilo ustanovljeno leta 1979 z namenom združevanja, pomoči in zastopanje interesov paraplegikov in tetraplegikov, ki so si zaradi takšnega ali drugačnega vzroka poškodovali hrbtenico. To je naše osnovno poslanstvo. Tako skušamo skozi naš poseben socialni program glede na potrebe pomagati članom pri težavah, ki jih imajo.

Več o našem društvu

Predstastavitev - Društvo paraplegikov severne Primorske

Naši financerji in sponzorji

Back to top